17

Smirnoff van 't Klaterven

A horse to fall in love with!

01-06-2018

Ruin

schimmel

BTW: 0.00%

Soms zijn er paarden die je niet voorbij kunt lopen. En deze eyecatcher is er zo een. Een lust voor het oog. En daarnaast een droom om te rijden. Veel balans, keurig geschoold. En met een geweldige instelling. Op de sprong toont hij de snelle schouder van zijn vader Chacoon Blue. En springt hij steeds op dezelfde manier prachtig in de bascule. Hoewel pas vijf jaar heeft hij zijn eerste 1m20 parcoursen al met succes gesprongen. En lijkt niets zijn debuut volgend jaar in de youngster-tour in de weg te staan. Hoewel: ook overzees zullen ze hem in de gaten houden. Want zijn looks, manier van bewegen en perfecte springmanieren zullen ook in de USA niet onopgemerkt blijven.

Evaluatie door het veiling team

Vetcheck
Chacoon Blue Chacco Blue Chambertin
Mom's Contara
Cindina Cartoon
Widina II
On the Rocks van t Klaterven Harley VDL Heartbreaker
Larthago
Trivial (1.30m) Dominard
Jelera
Share this Post: