6

Chinquestra

21-05-2017

Ruin

bruin

BTW: 21.00%

1m65

De rooky van deze springcataloog kan wel eens de grote verrassing worden. Een fractie groen. En wat minde wedstrijdkilometers dan zijn collega's. Maar een paard met uitstraling, balans en een heel goede sprong. Wie iets verder kijkt ziet dat zijn broer de gekeurde 1m60 hengst Corporal VDL is. En dat zijn andere broer Huepens Conquestador meedraait in het 1m50. Zoals we u al verklapten. Dit kan zomaar eens de grote verrassing worden!

Chin Chin's Erbe Chin Chin Constant
Larese
Cinderella Cassini I
Dancing
Gudvya Grosso Z Goliath II Z
Fuchsin
Godyva Goldfasan
Landeskrone
Share this Post: